prestiżowy i wytworny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Costa Del Sol, Kadyks (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Costa Del Sol, Kadyks (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 114 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Costa Del Sol, Kadyks) za 270 000 EUR do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 184 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. 3 pokoje. 3 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 100 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Wnętrze wykończone niezwykle estetycznie i gustownie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii tzw. budynku inteligentnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na terenie elitarnego i nobilitującego osiedla z basenami i ogrodami. Nieopodal mieści się prestiżowe pole golfowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również imponującymi widokami na morze. Do plaży jest raptem 1,2 km. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7339)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590