zaprojektowany i urządzony w klasycznym stylu salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 747 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Costa Del Sol, Malaga) za 27 950 000 złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 37 416 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 1 kondygnacja. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 5 712 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do zamieszkania.

Jedna z ostatnich ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży przy plaży, na wybrzeżu Costa del Sol. Prawdziwa perła na hiszpańskim rynku nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoimi imponującymi widokami na Gibraltar i wybrzeże Afryki. Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej ogromny potencjał – działka może być podzielona na kilka mniejszych, co daje możliwość wybudowana na niej kilku budynków.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych uprzednio luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia itp. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7013)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590