widok od strony basenu na luksusową rezydencję do sprzedaży Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 343 metry kwadratowe w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania) za 2,45 mln EUR do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 30 714 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 12 537 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to pierwsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji z prywatnym basenem, ogrodem, zapierającymi dech w piersiach widokami na morze, wybrzeże i góry. Nie bez znaczenia jest również funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– 4 łazienki
– salon
– kuchnia
– pralnia
– taras
– 4 sypialnie.

Elitarna, nobilitująca lokalizacja w doskonałym punkcie, 15 minut od wybrzeża i plaży. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji i ich dobytku jest zaawansowany system alarmowy. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.  Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3813)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590