widok od strony basenu na luksusową rezydencję do sprzedaży Costa del Sol, Marbella (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Costa del Sol, Marbella (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Costa del Sol, Marbella). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 4 085 000 złotych. Powierzchnia 428 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 9 544 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1000-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – obecnie wynajmowana z zyskiem 3,2 tys. EUR/m-c. Do najmocniejszych atutów luksusowej rezydencji warto zaliczyć własny basen, imponujące widoki na morze oraz zainstalowaną klimatyzację z ogrzewaniem podłogowym. Wszystko to gwarantuj przyszłym właścicielom najwyższy standard życia, komfort i prestiż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco: 2 werandy + 4 łazienki + jadalnia + wc + pokój dzienny + 4 sypialnie + kuchnia + apartament dla gości z łazienką w piwnicy. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bardzo widne, jasne i słoneczne. Rodziny posiadające więcej niż jedno auto z pewnością ucieszy kilka dostępnych miejsc parkingowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (188-2223)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590