komfortowe i eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 428 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Costa Del Sol, Marbella) za 950 000 EUR do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 544 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2006 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 000 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
apartament dla gości z łazienką
– kuchnia
– 2 werandy
– 4 sypialnie
– 4 łazienki
– pokój dzienny
– jadalnia
– wc

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezwykle słoneczne, jasne i widne. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje kilka dostępnych miejsc parkingowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej (obecnie wynajmowana z zyskiem 3,2 tys. EUR/m-c).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się basen. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji podnosi rozprowadzona klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe. Dużym atutem są zapierające dech w piersiach widoki na morze.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2223)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590