widok z ulicy na frontową elewację luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 257 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 850 000 zł (3 307 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1035 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1992 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją zapewniającą szybki i dogodny dojazd do centrum, a także szkół, przedszkoli i sklepów. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno przynależny garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim zadbanym i zagospodarowanym ogrodem, a także eleganckimi wnętrzami wykończonymi w modrzewiowym drewnie oraz marmurze:
POZIOM MINUS JEDEN: pomieszczenia z kominkiem + sauna + komórka na wino
POZIOM ZERO: kuchnia + gabinet + wc + salon
POZIOM JEDNA DRUGA: antresola z pokojem
POZIOM DWA: łazienka + 2 pokoje + garderoba + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 27 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7221)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl