zatopiona w zieleni bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie) za 850 tysięcy złotych. Powierzchnia 257 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1992 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 035 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 307 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z garażem w korzystnej lokalizacji zapewniającej szybki i dogodny dojazd do centrum. Na wyciągnięcie ręki:
– szkoły
– przedszkola
– gimnazja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim pieczołowicie utrzymanym ogrodem oraz eleganckimi wnętrzami wykończonymi w marmurach i drewnie modrzewiowym:
KONDYGNACJA -1: sauna + komórka na wino + pomieszczenia z kominkiem
KONDYGNACJA 0: wc + kuchnia + pokój dzienny + gabinet
PÓŁPIĘTRO: antresola z pokojem
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + łazienka + sypialnia + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 27 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7221)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl