elegancki saloon z kominkiem i jadalnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 170 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (śląskie) za 849 000 złotych do sprzedaży. Niezwykle atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 994 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2009 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 208 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim starannie utrzymanym, bajkowym ogrodem oraz atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się:
– pokój rozrywkowy
– garaż
– garderoba
– gabinet
– kuchnia
– wc
– wiatrołap
– spiżarnia
na PÓŁPIĘTRZE znajdują się:
– pokój/siłownia/bilard
na PIERWSZYM PIĘTRZE znajdują się:
– garderoba
– 3 sypialnie
– pokój kąpielowy
– pralnia.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem. Warto w tym miejscu podkreślić jeszcze raz znakomita lokalizację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, gdyż mieści sią ona w pobliżu licznych sklepów, szkół, przedszkoli, aptek, drogerii, przychodni zdrowia etc. Na uwagę zasługuje również najbliższe otoczenie – zadbana działka z licznymi nasadzeniami kwiatów, paleniskiem oraz drewutnią.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży czuwa nieustannie zaawansowana instalacja alarmowa, wsparta przez trzyszybowe wkłady antywłamaniowe oraz zewnętrzne rolety. Komfort natomiast gwarantuje ogrzewanie podłogowe. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Posiadamy w ofercie kilkaset ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1910)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl
tel. +48 883 377 575