prestiżowy salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 177,3 metra kwadratowego w okolicach Częstochowy (śląskie) za 890 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 020 zł. Luksusowa rezydencja objęta została popularnym i lubianym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całkowitym umeblowaniem wliczonym w cenę. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą: łazienka + garaż + 3 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + 2 garderoby + aneks kuchenny + salon. Duże wrażenie robi również starannie wypielęgnowana i zadbana działka z wieloma krzewami i drzewami. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dba profesjonalny system alarmowy wspomagany przez antywłamaniowe drzwi wejściowe. Obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się budynek gospodarczy, garaż oraz zarybiony staw.

Kolejnymi, mocnymi zaletami luksusowej rezydencji na sprzedaż są:
– najwyższy standard wykończenia
– najlepszej jakości użyte materiały
– atrakcyjna lokalizacja
– komfort
– prestiż

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ukończona w 2009 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ogromnych rozmiarów działka liczy aż 10 894 metrów kwadratowych powierzchni. Polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-2016)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
Tel. +48 883 377 593