prestiżowa rezydencja z basenem do sprzedaży Esentepe (Turcja)

Rezydencja na sprzedaż Esentepe (Turcja)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w Turcji (Esentepe) za 3 mln złotych na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 14 999 zł.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się niebywale wysokim standardem, najlepszej jakości materiałami budowlanymi i wykończeniowymi oraz znakomitą lokalizacją w otoczeniu prestiżowych restauracji oraz licznych sklepów. Działka rozciąga się na powierzchni 500 metrów kwadratowych.

Zapierający dech w piersiach widok na morze, prywatny basen, otwarty taras na dachu to kolejne, mocne atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Zabudowa wolno stojąca. Dwie kondygnacje. Na tym etapie nowi właściciele mają jeszcze możliwość wyboru jednego z 6 projektów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży o zróżnicowanym stylu elewacji, zabudowie dachu etc. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż może ulec zmianie ze względu na różne notowania cen walut obcych. Zapraszamy na prezentacje ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Piła. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (204-86)

Kontakt:
Tel. +48 507 542 999