prestiżowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Grudziądz

Rezydencja na sprzedaż Grudziądz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 164,3 metra kwadratowego w okolicach Grudziądza (kujawsko-pomorskie) za 779 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 741 zł. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2010 roku. Zabudowa wolno stojąca. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 1 273 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja gotowa od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszego spojrzenia swoją nowoczesną bryłą uznanego projektu. Atrakcyjna lokalizacja w zielonej części osiedla, w otoczeniu lasów i jeziora (Brodnicki Park Krajobrazowy) to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Taka lokalizacja gwarantuje znakomite skomunikowanie z miastem oraz obwodnicą.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
na PARTERZE znajdują się:
– hol
– kuchnia
– salon
– jadalnia
– salon
– sypialnia
– łazienka
– piwnica
– garaż
– taras
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 pokoje
– garderoba
– łazienka
– hol

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością docenią dwa garaże (jeden 2-stanowiskowy, drugi osobny na działce). wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały nowocześnie wykończone. Wnętrza z dużą ilością światła słonecznego. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrze. Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż rozprowadzono w niej ogrzewanie podłogowe oraz centralny odkurzacz. W cenie pozostanie zabudowa nowoczesnej kuchni.

Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z estetycznie wkomponowanymi drzewami i ozdobnymi krzewami. Gorąco zachęcam do obejrzenia działki oraz luksusowej rezydencji do sprzedaży. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja do sprzedaży objęta znanym programem: „Kupujący nie płaci prowizji”. Służymy pomocą w ubieganiu się o uzyskanie kredytu w różnych bankach. (154-1258)

Kontakt:
e-mail: r.kowalski@wgn.pl
Tel. +48 510 049 005