słoneczny salon z tarasem przy luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania

Ekskluzywna rezydencja o ogromnej powierzchni 1145 metrów kwadratowych w hiszpańskiej Malaga, Costa del Sol za 5,9 mln EUR na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może unikalną architekturą, która została doceniona przez prestiżowe konkursy nadając jej wiele nagród, jak tak zwane „Oskary” za najlepszą nieruchomość mieszkaniową w Europie.

Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży tworzą:
– garderoba
– salon
– gościnne wc
– garaż
– SPA
– jadalnia
– 6 łazienek
– salon gier
– sala gimnastyczna
– kuchnia
– 6 sypialni
– basen
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 22 157 zł.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży urzeka również prestiżową lokalizacją na terenie ekskluzywnego osiedla, które gwarantuje mieszkańcom najwyższy standard życia, styl, klasę i prestiż. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią spokój i bezpieczeństwo. Z okien ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Morze Śródziemne oraz Gibraltar.

Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży wykończone z materiałów najwyższej klasy (szlachetne drewno, marmur, droga skóra i tkaniny) w doskonale dobranej palecie kolorów. Na każdym kroku widać tu dbałość o detale i wyczucie dobrego smaku. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa całodobowy system bezpieczeństwa. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzona klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (panele słoneczne). Zabudowa rezydencjalna. Działka rozciąga liczy 3 316 metrów kwadratowych. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia itp. (188-6128)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590