komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Castalla (Hiszpania). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku pierwotnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 180 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 134 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1 331 600 zł. Rok budowy – 2021. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 9 937 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na terenie nowego osiedla w pobliżu Morza Śródziemnego. Lokalizacja uchodzi za wyjątkowo atrakcyjną, cichą i spokojną. Dużym atutem jest fakt, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom intymność i prywatność dzięki solidnemu ogrodzeniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z urządzeniami AGD, oprawami elektrycznymi, wszystkimi wysokie i niskimi szafkami w kuchni itp. Nad zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu dba tu klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe oraz oryginalne oświetlenie LED-owe. Wnętrze luksusowej rezydencji zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Dodatkowo do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy basen i starannie utrzymany ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ciekawym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń: kuchnia + solarium + 3 łazienki + taras + 4 sypialnie + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa prostą, ponadczasową bryłą z dużymi tarasami na dachu. Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-8)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl