przestronny salon z tarasem przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w El Chaparral (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 338 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i wyróżnia się adekwatną do luksusu ceną wynoszącą 5,082 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych (porcelanowe podłogi). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana zostanie do użytku w 2021 roku. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 26 455 zł/m2 przy metrażu 192,1 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy poziom bezpieczeństwa (pancerne drzwi wejściowe) oraz komfortu (, usługi consierge, system aerotermiczny z dystrybucją kanałową jako klimatyzacja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może unikatową lokalizacją w jednym z najpiękniejszych miejsc na Costa del Sol. To zamknięte osiedle z wieloma udogodnieniami, jak np.:
– basen
– klub sportowy
– kort tenisowy
– siłownia
– fitness
– wellness
– SPA.
W pobliżu lasy, plaża, morze, lotnisko, pole golfowe itp. Ciekawostką jest specjalna karta członkowska, na którą mieszkańcu mogą dostać zniżkę w wybranych restauracjach, klubach plażowych i uzdrowiskach.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka ponadto swoim ogrodem jako doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu, nowoczesną architekturą, a także imponującymi widokami na Morze Śródziemne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: 4 sypialnie + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + 4 łazienki.

Zapraszam do kontaktu: a.niechcial@wgn.pl. Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-1)

Kontakt:
e-mail: katowice4@wgn.pl