luksusowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 111 metrów kwadratowych w Costa Blanca (Hiszpania) za 169 000 EUR na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 547 zł.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 370 metrów kwadratowych.

Atrakcyjna lokalizacja na przedmieściach, w cichej i spokojnej okolicy to pierwsza z zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Do morza i plaży jest ok. 30 km. W okolicy mnóstwo punktów usługowych, barów, restauracji, etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 3 sypialnie
– 2 łazienki
– kuchnia
– salon.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są kompletnie wyposażone. Dodatkowo luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje przestronny taras i pergolę nad miejscem parkingowym. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii. (188-7549)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590