prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 111 metrów kwadratowych w Hiszpania (Costa Blanca) za 169 tysięcy EUR na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 547 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku wtórnego. Cztery pokoje. Dwie kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 370 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie wyposażona z przepięknym tarasem oraz pergolą nad miejscem parkingowym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o niezwykle funkcjonalnym i wygodnym rozkładzie pomieszczeń: 3 sypialnie + salon + 2 łazienki + kuchnia.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest także jej znakomita lokalizacja na przedmieściach, w cichej i spokojnej okolicy. Do morza i plaży jest zaledwie 30 kilometrów. W sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowych, barów, restauracji itp. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii. (188-7549)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590