nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca (Hiszpania). Powierzchnia 100 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 7 306 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 300-metrowej działce. Rok budowy – 2017. Rynek pierwotny. Cena – 730 570 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Cena netto, do której należy dodać 10% podatku VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji jest jej doskonała lokalizacja w elitarnym kompleksie z basenami. Nieopodal mieści się chroniony rezerwat przyrody oraz słone jeziora. Warto dodać, iż tutejszy klimat został uznany przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) jako jeden z najzdrowszych na całym świecie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 łazienki
– kuchnia
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim starannie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z olbrzymim tarasem. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy ujęte w cenie miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Posiadamy w ofercie najlepsze inwestycje deweloperskie w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami. Wszystkie luksusowej rezydencje sprzedawane są w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zakup luksusowej rezydencji w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy zaledwie w dwa dni. Ze swojej strony gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się wynajmem luksusowej rezydencji w Hiszpanii. Pamiętaj, jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1810)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl