zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (15 677 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 200 m2, a także ciekawa cena 7,525 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 480 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 4 łazienki + salon + kuchnia + dyskoteka + hol + 5 sypialni + tarasy + bar + jadalnia + wc dla gości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w nobilitującej i prestiżowej lokalizacji, nieopodal eleganckich barów i wykwintnych restauracji. Niedaleko stąd do licznych lokali usługowych, sklepów, placów zabaw, klubów i obiektów sportowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknie utrzymanym ogrodem z prywatnym basenem i specjalnie zaprojektowanym miejscem do grillowania. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż jest klimatyzowane, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jego użytkowania.

Zapewniam kompleksową obsługę klienta – prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7389)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl