widok od strony tarasu na luksusową rezydencję do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania). Powierzchnia 343 metry kwadratowe, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 30 714 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 12537-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Cena – 10 535 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. nowoczesny system alarmowy. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także jej znakomita lokalizacja zaledwie kwadrans drogi od wybrzeża i plaży. To niezwykle nobilitująca okolica. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się na prestiżowym osiedlu z prywatnym basenem, ogrodem i zapierającymi dech w piersiach widokami na morze, wybrzeże i góry.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 4 sypialnie + 4 łazienki + taras + salon + pralnia + kuchnia. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3813)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl