prestiżowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Costa, Alicante)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Costa, Alicante)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Orihuela Costa, Alicante (Hiszpania). Wygodny metraż 225 mkw. łącznie z ogromną działką 500 mkw. i atrakcyjną ceną 3,708 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2019 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 16 480 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją nowoczesną bryłą, stylowym wnętrzem, elegancją oraz prestiżem. Niesamowicie efektownie prezentują się tarasy z imponującymi widokami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z zawartymi w cenie sprzętami AGD, wszystkimi oprawami elektrycznymi (zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi) oraz kompletnie wyposażoną we wszystkie wysokie i niskie szafki kuchnią.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w eksploatacji dzięki między innymi zastosowanemu oświetleniu LED. Przyszli właściciele mają również do dyspozycji basen i starannie wypielęgnowany ogród. Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom duże poczucie komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim funkcjonalnym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń z podziałem na: 4 sypialnie + 4 łazienki + taras + solarium na dachu + salon + kuchnię.

Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-6)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl