kameralny salon i hol z arkadami w luksusowej rezydencji do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 192 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 350 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2005 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 585 tys. złotych, wygodny metraż 266,92 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim wnętrzem, wytwornością i atrakcyjną lokalizacją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób szukających przestrzeni, komfortu i nowoczesnych rozwiązań. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 1/2: kuchnia + garaż + pomieszczenie z piecem gazowym i stacją uzdatniania wody + łazienka
POZIOM 0: pokój dzienny + jadalnia + aneks kuchenny + balkon
POZIOM 1: 3 sypialnie + łazienka + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z zawartą już w cenie zabudową kuchenną, sprzętem AGD i wyposażeniem łazienki. Pozostałe elementy umeblowania tudzież wyposażenia pozostają negocjacji w dotychczasowym właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją zamiany na luksusowy apartament na parterze lub pierwszym piętrze w Inowrocławiu ewentualnie na działkę budowlaną w Inowrocławiu lub okolicach. Gorąco polecam i zapraszam Państwa na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4076)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl