nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 415,1 metra kwadratowego w Katowicach (śląskie) za 2,549 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 141 zł. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: garaż dwustanowiskowy + przedsionek + garderoba + aneks gospodarczy + salon + korytarz + taras + hol + kuchnia + pralnia + spiżarnia + pomieszczenie techniczne + jadalnia + pomieszczenie ogrodnicze + 3 pokoje + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + wc
KONDYGNACJA 1: hol + taras + 3 pokoje + łazienka z sauną + 3 garderoby.
Z tarasu roztacza się imponujący widok na góry.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom bezpieczeństwo i komfort (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów (biznesmenów, właścicieli firm, kadry managerskiej, przedstawicieli wolnych zawodów). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jednie najlepszej jakości materiałów. Mocnym atutem jest też starannie wypielęgnowana działka oraz atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i bezpiecznej okolicy. W pobliżu znajdują się tereny zielone, lasy, ścieżki rowerowe, market, punkty usługowo-handlowe, przedszkole, szkoła.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 3 451 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania. Luksusowa rezydencja do sprzedaży objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu ekskluzywnej rezydencji. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2097)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Tel. +48 608 076 088