zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 116,77 metra kwadratowego w okolicy Katowic (śląskie) za 399 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 3 417 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją w otoczeniu pełnej infrastruktura (przedszkoli, szkół, boisk sportowych, przychodni zdrowia, aptek, bankomatu, banków, centrów handlowych, marketów, dyskontów , sklepów etc.). Nieopodal znajdują się także rozległe tereny zielone (las).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stanie surowym, zamkniętym o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + garaż + garderoba + wc + hall + kuchnia + salon + taras
KONDYGNACJA 1: hall + pralnia + łazienka + 3 sypialnie.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaży urzekają swoją przestronnością, najlepszej jakości materiałami i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności przedstawicielom wolnych zawodów, kadrze menadżerskiej, właścicielom firm oraz biznesmenom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z 2019 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 270 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku pierwotnego, w stanie do wykończenia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowej rezydencji. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2102)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Tel. +48 608 076 088