komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 197,7 metra kwadratowego w okolicach Katowic (śląskie) za 1,19 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 019 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2015 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 000 metrów kwadratowych. Pięć pokoi. Trzy kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: garaż + wiatrołap + hall + kotłownia + salon + gabinet + taras + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: hall + suszarnia + 3 pokoje + pralnia + 3 balkony + łazienka + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym biznesmenom, właścicielom firm, kadrze managerskiej oraz przedstawicielom wolnych zawodów, którzy szukają luksusu, komfortu, prestiżu i zaufanych sąsiadów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doinwestowana oraz całkowicie wyposażona. Wnętrza poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia oraz użyciem najlepszych jakościowo materiałów. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest doskonała lokalizacja w cichej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu zieleni a także prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta programem: „0% prowizji od kupującego”. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowej rezydencji. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Śląsk i Zagłębie. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnej rezydencji z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer +48 608 076 088 lub +48 784 554 364.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup), zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2151)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
Tel. +48 784 554 364