widok od strony tarasu na luksusową rezydencją na sprzedaż Konin

Rezydencja na sprzedaż Konin

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w Koninie (wielkopolskie) za 600 tysięcy złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 000 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 820 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja w bezpiecznej okolicy to największe zalety oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana biznesmenom, przedstawicielom wolnych zawodów oraz wszystkim innym, którzy cenią zaufanych sąsiadów, a także spędzenie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji są niezwykle eleganckie, zadbane i wytworne. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: salon + 2 łazienki + część wypoczynkowa + 3 sypialnie. Gwarancją komfortu dla wszystkich domowników jest między innymi rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji. (205-70)

Kontakt:
tel. +48 601 842 200