kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 670 tys. zł (3 045 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 800 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1993 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami oraz atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i zielonej okolicy. na wyciągnięcie ręki mamy przepiękne jezioro, sklepy, ośrodek zdrowia, szkoły, przedszkola. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności majętnych biznesmenów i przedstawicieli wolnych zawodów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA POŁOŻONA NIŻEJ: łazienka + taras + salon + kuchnia + pokój
KONDYGNACJA POŁOŻONA WYŻEJ: łazienka + 3 pokoje + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale – doskonale nadająca się na działalność komercyjną, jak np. agroturystyka albo dochodowy wynajem. Sprzyja temu znajdujący się na tej samej działce dodatkowy budynek gospodarczy z garażem. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-102)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl