zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Koszalin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Koszalin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Koszalina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 649 000 złotych. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży to 187,5 metrów kwadratowych. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1940 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 8553-metrowej działce.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, wysokiej jakości wykończenia, obecność budynków gospodarczych oraz dużej działki to kolejne zalety tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób chcących prowadzić działalność agroturystyczną a także dla rodzin z uczącymi się dziećmi, która ceni sobie wysoki komfort, zaufanych sąsiadów i rodzinne spędzanie czasu z dala od miejskiego zgiełku w pięknych okolicznościach przyrody.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdują się:
– ganek (wiatrołap
– hol
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– sypialnia
– garderoba
– łazienka z wc
– taras
na PIĘTRZE znajdują się:
– pokoje
– przedpokój
– balkon
– garderoba
– łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu z 2 budynkami gospodarczymi oraz budynkiem garażowym:
BUDYNEK NR 1:
PARTER:
– pomieszczenie magazynowe
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO:
– pomieszczenie magazynowe
BUDYNEK NR 2:
PARTER:
– pomieszczenie gospodarcze
– warsztat
– garaż
BUDYNEK NR 3:
PARTER:
– magazyn na opał.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła generalny remont w 2016 roku. Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzono w niej ogrzewanie podłogowe. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców stoją solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-13714)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl