po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży Kraków

Rezydencja na sprzedaż Kraków

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 178 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 1,35 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 584 zł. Luksusowa rezydencja poszczycić się może elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla w niezwykle prestiżowej dzielnicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży albo w standardzie deweloperskim, albo wykończona „pod klucz”.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
– piwnica
– salon
– kotłownia
– klatka schodowa
– garaż
– hol
– balkon
– kuchnia
– poddasze
– jadalnia
– 2 łazienki
– wc
– garderoba
– 3 sypialnie

Wszystkie pomieszczenia i pokoje ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wyposażone są w szereg nowoczesnych rozwiązań tzw. „Smart-Domu”. Mamy tu instalacje TV, SAT, internet, ogrzewanie podłogowe rozprowadzone nawet w garażu, kontrola domofonu ze smartfona, system rekuperacji, centralny odkurzacz etc.

Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest ładny ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający. Co więcej, przyszły właściciel ekskluzywnej rezydencji zwolniony jest z obowiązuje zapłaty 2% podatku PCC. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 200 metrów kwadratowych.

WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu. Posiadamy oferty w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym wypadku nie pobieramy prowizji od kupującego – 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-109)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. +48 535 736 406