widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Kraków

Rezydencja na sprzedaż Kraków

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 355 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 1,29 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 634 zł. Luksusowa rezydencja poszczycić się może niezwykle prestiżową lokalizacją na terenie kameralnego i bezpiecznego osiedla. Do Wawelu jest ok. 15 km.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż tworzą:
– garaż
– wiatrołap
– pralnia/kotłownia
– salon
– 3 balkony
– jadalnia
– 3 łazienki
– kuchnia
– 6 pokoi
– spiżarnia
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest podpiwniczona.

Na osobną uwagę zasługuje starannie zagospodarowana działka otoczona wysokimi tujami, z pięknym ogrodem i wędzarnią. Na działce mieści się wydzielona przestrzeń dla dzieci i dorosłych oraz miejsce przygotowane pod budowę basenu, Jest tu również zamknięte oraz zadaszone pomieszczenie na sprzęt ogrodniczy i drewno.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się niecodziennie spotykanym, najwyższym standardem. Tylko najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wyposażone w klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz ich dobytku jest nowoczesna instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu (opcja instalacji solarów).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i popularnym programem „0% prowizji od kupującego”. Dodatkowo kupujący zyskuje bezpieczeństwo, rzetelność i zaufanie podczas przeprowadzonej transakcji sprzedaży (współpracujemy z kancelarią prawną, notarialną, doradcami finansowymi). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2009 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 100 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Posiadamy oferty nieruchomości także z rynku pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym wypadku nie pobieramy prowizji od kupującego 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej willi do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-123)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. +48 535 736 406