kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kraków

Rezydencja na sprzedaż Kraków

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 180 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 824 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 578 zł. Luksusowa rezydencja w zabudowie wolno stojącej. Działka rozciąga się na powierzchni 360 metrów kwadratowych. 5 pokoi. 2 kondygnacji. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży urządzona „z duszą”, niezwykle klimatycznie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
PODPIWNICZENIE
na PARTERZE:
– salon
– taras
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka z wc
– gabinet/sypialnia
– 2 hole
na PODDASZU:
– pokój
– open space
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji sprzedaży po remoncie. W trakcie prac remontowych m.in. zmieniono dach, położono ocieplenie, wymieniono okna, rynny.

Obok luksusowej rezydencji do sprzedaży, na tej samej działce stoi budynek na narzędzia i przedmioty gospodarcze. Cicha spokojna okolica to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Lokalizacja gwarantuje znakomity dojazd do centrum. Nieopodal znajdują się liczne sklepy, dyskonty znanych sieci, bank, poczta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1077)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
Tel. +48 530 492 969