widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 232,35 metra kwadratowego w Kwidzynie (pomorskie) za 510 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 195 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2008 roku. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 1 572 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– 5 pokoi
– kuchnia
– spiżarnia
– 2 łazienki
– wc
– garderoba
– kotłownia
– suszarnia z pralnią
– wiatrołap
– pomieszczenie strychowe
– skład ogrodniczy
– 2 garaże.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest starannie wypielęgnowana i zadbana działka oraz atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które szukają prestiżu, komfortu, luksusu oraz wysokiego standardu życia. W salonie znajduje się klimatyzator.

Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest przepiękny ogród położony na skraju lasu, w którym utworzono kilka ciekawych zakątków. Rosną w nim liczne rośliny rabatowe, krzewy, drzewa oraz inna dopasowana do siebie roślinność, która tworzy spójną całość. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4199)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85