widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 311 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 1,499 mln złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 820 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Sześć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2008 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 20 663 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – na sąsiedniej działce znajduje się staw rybny do celów rekreacyjnych o głębokości ok. 3 m (z możliwością powiększenia) oraz ziemianka. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoim starannie utrzymanym i zadbanym ogrodem, gdzie znajdziemy wiele roślin rabatowych, krzewów, drzew oraz innej roślinności. Tuż obok mieści się budynek gospodarczy (ok. 33,5 m2).

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone na światowym poziomie zarówno pod kątem aranżacji, wykończenia, użytych materiałów, ale również nowoczesnych rozwiązań, technologii oraz wykonanych na specjalne zamówienie elementów. Warto podkreślić na przykład podnoszące komfort użytkowania zimą ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest znakomitym przykładem mariażu funkcjonalności, piękna i przestronności. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całkowitym umeblowaniem i wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Cena do negocjacji.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + spiżarnia + hol + kotłownia + salon + garaż + taras + gabinet +  kuchnia + jadalnia + łazienka z wc
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + balkon + łazienka + hol + 3 garderoby + pralnia.

W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont jej. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4451)

Kontakt:
tel. +48 55 277 65 09
tel. +48 603 70 55 85