prestiżowe i eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica

Rezydencja na sprzedaż Legnica

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 189 metrów kwadratowych w Legnicy (dolnośląskie) za 540 000 złotych do sprzedaży.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 857 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Cztery pokoje. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2002 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 012 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już od pierwszego spojrzenia swoją zadbaną i zagospodarowaną działką. Kolejną zaletą jest na pewno funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– kotłownia
– wiatrołap
– 2 sypialnie
– salon
– spiżarnia
– kuchnia
– hol
KONDYGNACJA 1:
– garderoba
– łazienka
– otwarta przestrzeń wypoczynkowa.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są bardzo widne, jasne i słoneczne. Długą listę zalet zamyka prestiżowa lokalizacja w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz najwyższy standard wykończenia wnętrza. Rodziny posiadające samochód zainteresuje 2-stanowiskowy garaż w bryle budynku. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1709)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl
Tel. +48 533 306 813