prestiżowe i eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica okolice

Rezydencja na sprzedaż Legnica okolice

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 160,91 metra kwadratowego w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 550 tysięcy złotych do sprzedaży.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 418 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Cztery pokoje. Trzy kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2008 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 136 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – możliwość dokupienia lokalu na parterze (47,40 m2) z zapleczem socjalnym i toaletą, gdzie można prowadzić działalność komercyjną bądź przeznaczyć pomieszczenia pod wynajem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Na straży bezpieczeństwa czuwa nowoczesny monitoring z możliwością zapisu i zdalnego sterowania oraz antywłamaniowe rolety. W cenie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży ujęta jest większość wyposażenia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona materiałów najlepszego sortu w najwyższym standardzie. Pomieszczenia i pokoje zostały indywidualnie zaprojektowanego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności rodzin z dziećmi, które cenią ciszę i spokój z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + garaż
KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + łazienka + salon + jadalnia + aneks kuchenny + balkon
KONDYGNACJA 2: klatka schodowa + łazienka + 3 sypialnie + garderoba + balkon
STRYCH.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Szczegółowe informacje w biurze. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1598)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl
Tel. +48 518 013 569