nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 100 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 580 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 800 zł. Luksusowa rezydencja zapewnia swoim właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dbają antywłamaniowe rolety, natomiast komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi zarówno zainstalowana klimatyzacja, jaka i ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z dużym potencjałem dodatkowego zwiększenia komfortu i standardu życia np. poprzez zbudowanie basenu (przygotowane miejsce). Dużą zaletą jest także drewniany, zadaszony i częściowo osłonięty taras oraz murowany grill. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
– wiatrołap
– salon
– kotłownia
– aneks kuchenny
– 2 łazienki
– taras
– garderoba
– 3 sypialnie.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszy 2-stanowiskowa wiata garażowa. Mocnym atutem luksusowej rezydencji jest również starannie wypielęgnowany ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wysokim standardem oraz najlepszej klasy materiałami wykończeniowymi. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży z większością wyposażenia. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku. Działka liczy 605 metrów kwadratowych powierzchni. Cztery pokoje. Jedna kondygnacja. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji.

Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1572)

Kontakt:
Tel. +48 518 013 569