oryginalnie zaprojektowany salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 190 metrów kwadratowych z basenem w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 580 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to między innymi zainstalowane w oknach antywłamaniowe rolety.

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż jest jej wysoki standard wykończenia a także materiały najwyższej klasy. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 053 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze tworzą:
PODPIWNICZENIE:
– pralnia
– garaż
– letnia kuchnia
– łazienka
PARTER:
– hol
– salon
– łazienka
– aneks kuchenny
– taras
PARTER:
– łazienka z wc
– 3 pokoje
– przedpokój
– 2 balkony
– garderoba

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż objęta słynnym i cenionym przez naszych klientów programem: „0% prowizji od kupującego”. Powierzchnia działki liczy imponujące 5700 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1492)

Kontakt:
e-mail: u.fijalkowska@wgn.pl
Tel. +48 726 118 979