po lewej salon z kominkiem, po prawej fragment kuchni w luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 127,1 metra kwadratowego w okolicy Legnicy (dolnośląskie) za 490 tysięcy złotych na sprzedaż.
Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży tworzą:
PODPIWNICZENIE:
– kotłownia
– łazienka
– pokój
– pomieszczenie gospodarcze
– garaż
– sauna
– siłownia
– 2 komórki
PARTER:
– kuchnia
– jadalnia
– hall
– przedsionek
– taras
PIĘTRO:
– balkon
– salon
– pokój gościnny
– łazienka
– sypialnia
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 855 zł.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom bardzo wysokim standard życia, komfort, prestiż i bezpieczeństwo. W środku rozprowadzona jest instalacja klimatyzacji a także ogrzewania podłogowego. warto w tym miejscu jeszcze dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż wykończone są materiałami najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z zabudową kuchni oraz częściowym umeblowaniem. Ekskluzywna rezydencja ukończona w 1992 roku. Działka liczy 263 metrów kwadratowych powierzchni. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1566)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl
Tel. +48 724 359 327