eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica

Rezydencja na sprzedaż Legnica

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 195,57 metra kwadratowego w Legnicy (dolnośląskie) za 810 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 142 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1994 roku. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 688 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży niezwykle funkcjonalne, rodzinne i przytulne. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią elegancką klasykę oraz pragną odpocząć od miejskiego zgiełku w otoczeniu pięknego starodrzewia lub zimową porą ogrzać się w blasku kominkowego ognia. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wybudowana według indywidualnego projektu. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyremontowana w 2015 i 2018 roku.

Malownicza lokalizacja wśród licznej zieleni to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż mieści się w pobliżu Strefy Ekonomicznej ze znakomitym dojazdem do autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S3.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: garaż + pralnia + kotłownia + siłownia + łazienka
KONDYGNACJA 0: salon + taras + sypialnia/gabinet + jadalnia + kuchnia + wc + przedpokój
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + antresola + łazienka + garderoba.
Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica, ul. Bilsego 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (156-5612)

Kontakt:
Tel. +48 661 096 103