prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Łódź

Rezydencja na sprzedaż Łódź

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Funkcjonalny metraż 553 m2 wraz z dużą działką 3643 m2 i atrakcyjną ceną 5 200 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2004 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 8 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 9 403 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia angielskim stylem oraz przepięknym ogrodem. Podkreślają to m.in. 2 klimatyczne kominki w głównym salonie oraz kuchni oraz dopracowane ze szczególną dbałością o każdy szczegół i detal wnętrza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy komfort i standard życia. Dużym udogodnieniem jest np. instalacja wodnego ogrzewania podłogowego. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy 2-stanowiskowy garaż.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 3 łazienki + hol + 4 sypialnie + 3 salony + 2 kuchnie + jadalnia + biblioteka. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również ogromnym potencjałem, gdyż istnieje możliwość przebudowy jej na rezydencję dwurodzinną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-23)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl