prestiżowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 170 metrów kwadratowych w okolicach Łodzi (łódzkie) za 570 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 3 353 zł. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2018 roku, w stanie deweloperskim i z rynku pierwotnego. Działka liczy 958 metrów kwadratowych. 5 pokoi. 2 kondygnacje.

Doskonała cena, duże poczucie bezpieczeństwa, wysoki standard oraz najlepszej jakości materiały budowlane/wykończeniowe to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Bezpieczeństwo gwarantuje tu zaawansowana instalacja alarmowa wspierana przez antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + garaż + hol + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + pomieszczenie techniczne + spiżarnia + wc + salon + gabinet + taras
KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + taras / ogród zimowy + hol + pralnia + sypialnia + łazienka + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom (rodzinom z dziećmi), którzy szukają ciszy, spokoju, komfortu, wygody oraz dobrego dojazdu do centrum. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań na temat ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapewniamy także kompleksową obsługę. Na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecam ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-118)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl
Tel. +48 698 649 764