reprezentacyjne wejście z kolumnami do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, jak np. biały marmur to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 4,3 mln złotych. Powierzchnia 750 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 5 733 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano czternaście pokoi. Rok budowy – 1850. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 4,5-hekatarowej działce. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi instalacja alarmowa, a także antywłamaniowe okna. Dużym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest na pewno starannie zagospodarowana działka z zabytkowym parkiem, gdzie stoją dwa budynki gospodarcze. Na terenie posiadłości istnieje możliwość odtworzenia stawu.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: 2 hole + łazienka z wc + 2 kuchnie + kotłownia + jadalnia + spiżarnia + taras + korytarz + duży salon + mały salon + 2 pokoje + biblioteka
KONDYGNACJA 1: 5 sypialni + 3 korytarze + 5 łazienek + 2 duże pokoje + 2 klatki schodowe
WIEŻA.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie odrestaurowana w klasycznym stylu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłączona spod ochrony konserwatora zabytków. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zachwycają swoim bogatym wnętrzem, prestiżem, wytwornością i elegancją. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także ponadprzeciętnym potencjałem komercyjnym – doskonała na luksusowy pensjonat, agroturystykę, hotel wraz z restauracją, budynek spokojnej starości bądź ośrodek wypoczynkowy czy rehabilitacyjny z miejscem na spacery. Wokół cisza i spokój.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5038)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl

x (x)