nowocześnie zaaranżowany salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Lublin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w okolicach Lublina (lubelskie) za 1 350 000 złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 750 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2012 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 700 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest najwyższy standard wykończenia wnętrza zaprojektowanego przez profesjonalnego projektanta w nowoczesnym designie oraz najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe. Duże wrażenie robi również doskonała lokalizacja blisko lasu, starannie wypielęgnowany i utrzymany ogród, a także wliczone w cenę umeblowanie z wyposażeniem.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE mieszczą się: 2-stanowiskowy garaż + 2 pokoje + salon + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + jadalnia
na PIĘTRZE mieszczą się: garderoba + łazienka + sypialnia + salon
Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy budynek gospodarczy z profesjonalną wędzarnią oraz garażem.

W razie wszelkich – pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę i prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-83)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl
Tel. +48 535 425 706