komfortowe i eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Marbella, Costa Del Sol (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Marbella, Costa Del Sol (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 534 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Marbella, Costa Del Sol (Hiszpania) za 2 195 000 EUR do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 17 675 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 642 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które szukają prestiżu, komfortu, wygody, przestrzeni i elegancji.  Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są klimatyzowane. Dodatkowymi atutami jest na pewno prywatnym taras, basen, ogród z grillem etc. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest imponujący widok na morze.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż kompletnie umeblowane oraz wyposażone:
w PIWNICY znajdują się:
– 4 łazienki
– 4 pokoje gościnne
– sauna
– prysznic
– łazienka
na PARTERZE znajdują się:
– wejście
– część rozrywkowa
– taras
– wc dla gości
– pokój dzienny
– kuchnia
– pomieszczenia dla personelu
– garaż
– jadalnia

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji na sprzedaż należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3815)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590