luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży na Mazurach

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Luksusowa rezydencja o powierzchni 130 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 445 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych jakościowo materiałów. Luksusowa rezydencja poszczycić się może swoim przepięknie zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem z dużą altaną, miejscem do grillowania oraz garażem.

Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają spokoju, ciszy, wypoczynku i bliskiego kontaktu z naturą. To także znakomita propozycja dla ludzi aktywnych, lubiących spacery, zbieranie grzybów, wycieczki rowerowe, żeglowanie i wędkowanie. Luksusowa rezydencja zapewnia swoim mieszkańców niebywały komfort oraz bezpieczeństwo. Wnętrze jest klimatyzowane i wyposażone w nowoczesną instalację alarmową.

Ekskluzywna rezydencja oddana została do użytku w 2002 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 286 metrów kwadratowych. Zapraszamy do obejrzenia ekskluzywnej rezydencji, zadawania pytań oraz składania ofert zakupu. Niniejsza oferta sprzedaży luksusowej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. (147-561)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl
Tel. +48 600 663 666