reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż na Mazurach

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 294 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 1,5 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszej jakości użytymi materiałami. W środku znajdziemy sześć pokoi, cztery łazienki oraz dwa obszerne, kamienne tarasy.

Ekskluzywna rezydencja doskonała zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i krótszych wyjazdów urlopowo-wakacyjnych. Mocnym atutem luksusowej rezydencji jest bez wapienia jej bajkowa, malownicza lokalizacja na wzniesieniu, pod lasem, z zapierającym dech w piersiach widokiem. Tutaj czas zwalnia i płynie niespiesznie, pozwala wyciszyć się widokami drzew, zwierząt oraz pejzażami, które maluje wciąż zmieniająca się Natura.

Ekskluzywna rezydencja przygotowana do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2004 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 26 500 metrów kwadratowych. Jeśli już wiesz, że chcesz to miejsce zobaczyć, zapraszam na prezentacje ekskluzywnej rezydencji.

Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-3092)

Kontakt:
Tel. +48 89 527 38 33
Tel. +48 533 342 133