widok na taras przy luksusowej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 240 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 750 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 125 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 budynków, większego (nr 1) i mniejszego (nr 2). Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
BUDYNEK WIĘKSZY:
PIWNICA
PARTER: łazienka + salon + sypialnia/gabinet + taras + jadalnia + kuchnia + spiżarnia
PIĘTRO: pokój kąpielowy + 2 sypialnie + garderoba + balkon
PODDASZE: 2 pokoje
BUDYNEK MNIEJSZY:
PARTER: łazienka + salon + kuchnia + taras + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej w mniejszym z budynków (np. wynajem). Na rodziny z większą liczbą samochodów czeka dwustanowiskowy garaż. Długą listę zalet zamyka znakomita lokalizacja na terenie kameralnego, leśnego osiedla. W pobliżu znajduje się jezioro, las, ośrodek wypoczynkowy ze SPA oraz jezioro z plażą i pomostem. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1995 roku. Działka liczy 2 571 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa od razu do zamieszkania. Zapraszam na prezentację. Pomagamy w formalnościach związanych z zakupem ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny u mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-3125)

Kontakt:
Tel. +48 89 527 38 33
Tel. +48 533 342 133