widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży nad jeziorem

Rezydencja na sprzedaż nad jeziorem

Luksusowa rezydencja o powierzchni 128 metrów kwadratowych nad jeziorem (lubuskie) za 400 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja z możliwością pozostawienia umeblowania za dodatkową opłata. Luksusowa rezydencja wykończona w najwyższym standardzie z najlepszej klasy materiałów.

Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności tych, którzy cenią bliski kontakt z naturą. Luksusowa rezydencja posiada własne ujęcie wody ze studni oraz filtr wodny. Ekskluzywna rezydencja z nieskrępowanym dostępem do jeziora, co może ucieszyć głównie osoby lubiące wędkować.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + taras + kuchnia + sypialnia
KONDYGNACJA 1: salon
KONDYGNACJA 2: 2 sypialnie + łazienka + kuchnia.

Kolejną zaleta ekskluzywnej rezydencji jest bardzo atrakcyjna lokalizacja, w cichej i spokojnej okolicy. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1993 roku. Zabudowa wolno stojąca. działka rozciąga się na powierzchni 1 373 metrów kwadratowych. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji w dogodnym dla Państwa terminie.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki działki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (130-529)

Kontakt:
e-mail: marmajewska@wgn.pl
Tel. +48 694 516 563