luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 309,96 metra kwadratowego nad morzem (pomorskie) za 589 tysiąca złotych miesięcznie do wynajmu.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży objęta popularnym programem: „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu koszty związane z wynagrodzeniem płaci wyłącznie strona sprzedająca.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom duże poczucie komfortu, wygody i bezpieczeństwa. O to ostatnie dbają solidne, antywłamaniowe rolety. Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży podzielone na dwie strefy, które znakomicie nadają się do zamieszkania przez rodzinę wielopokoleniową:
w PIERWSZEJ CZĘŚCI na PARTERZE znajduje się: podcień + wc + korytarz + kuchnia + salon + taras
w PIERWSZEJ CZĘŚCI na PODDASZU znajduje się: korytarz + pomieszczenia gospodarcze + 3 sypialnie + łazienka z wc
w DRUGIEJ CZĘŚCI na PARTERZE znajduje się: kotłownia + łazienka z wc + aneks kuchenny + salon
w DRUGIEJ CZĘŚCI na PODDASZU znajdują się: 2 sypialnie.
Stała zabudowa mebli kuchennych pozostaje w cenie.

Mocnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest starannie wypielęgnowana działka z licznymi nasadzeniami drzew oraz ozdobnych krzewów. Dodatkowo na działce znajduje się murowany garaż o powierzchni 35 metrów kwadratowych i blaszany garaż służący obecnie jako drewutnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w bezpiecznej okolicy, na skraju miejscowości, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w niezwykle korzystnej cenie za metr kwadratowy – 1 901 zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ukończona w 2006 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 3 573 metrów kwadratowych. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-12759)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 607 385 481