zaprojektowana w designerskim stylu luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 130,9 metra kwadratowego nad morzem (pomorskie) za 1,79 mln złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 13 675 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2005 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 950 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Najmocniejszą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży – oprócz najwyższego standardu wykończenia oraz najwyższej klasy materiałów – jest jej znakomita lokalizacja 300 metrów od morza, nieopodal całkowitej infrastruktury handlowo-usługowej. Warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się również pod inwestycję (wydane pozwolenie na budowę kolejnego budynku w podobnej wielkości na tej samej działce).

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany monitoring. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży bardzo ekonomiczna w utrzymaniu. Wszystkie jej pomieszczenia i pokoje zostały wykończone z niezwykłą precyzją, dokładnością i dbałością o każdy element. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-5)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl
tel.: +48 668 820 559