przestronny, słoneczny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Pilar De La Horadada (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Pilar De La Horadada (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 46 metry kwadratowe w Hiszpanii (Pilar De La Horadada) za 134 900 – 164 900 EUR do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 470 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. 2 pokoje. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2018 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 100 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach znanego i popularnego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej funkcjonalny rozkład pomieszczeń: taras + salon + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w bardzo elitarnej okolicy, na terenie nowoczesnego osiedla z budynkami w stylu bungalow.

Posiadamy w ofercie najlepsze inwestycje deweloperskie w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami. Zakup ekskluzywnej rezydencji w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 dni. Gwarantujemy całkowitą obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie etc. Do ceny netto ekskluzywnej rezydencji należy dodać 10% VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1977)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590