front i reprezentacyjne wejście do luksusowej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 350 metrów kwadratowych w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie) za 820 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 2 343 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wykończona w najwyższym standardzie z rozprowadzonym ogrzewaniem podłogowym. Tylko najlepszego gatunku materiały wykończeniowe oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jak np. elektronicznie sterowane rolety zewnętrzne.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
na PARTERZE znajdują się: łazienka + salon + gabinet + garaż + kotłownia + kuchnia + 3 pokoje + pralnia
na PIĘTRZE znajdują się: garderoba + powierzchnia do zagospodarowania + łazienka + pokój.

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. W poczet zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze wliczyć atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej, cichej, spokojnej i znakomicie skomunikowana z centrum okolicy oraz starannie zagospodarowaną i utrzymaną działką. Rok ukończenia budowy luksusowej rezydencji to 2004. Działka liczy 1 480 metrów kwadratowych powierzchni.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4662)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452