okazała bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 024 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 209 m2, a także ciekawa cena 1,5 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1996 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 249 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa klasycznym designem w połączeniu z nowoczesną architekturą. Niesamowicie efektownie prezentuje się także przepiękna działka z licznymi nasadzeniami ozdobnych krzewów, drzew i kwiatów. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest posadowiony na tej działce budynek gospodarczo-usługowy. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: kotłownia + pomieszczenie gospodarcze
ŚRODKOWY POZIOM: łazienka + hol + garderoba + kuchnia + sypialnia + 3 pokoje
WYŻSZY POZIOM: hol + kuchnia + pokój + łazienka + garderoba + 2 sypialnie
NAJWYŻSZY POZIOM: pomieszczenia strychowe

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3077)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl