widok od strony ulicy na luksusową rezydencję do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Wygodny metraż 249 mkw. łącznie z ogromną działką 1209 mkw. i atrakcyjną ceną 1,05 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1996 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z siedmiu pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 217 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NAJNIŻSZEJ KONDYGNACJI: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia
na WYŻEJ KONDYGNACJI: garderoba + kuchnia + hol + sypialnia + łazienka + 3 pokoje
na NAJWYŻSZEJ KONDYGNACJI: pokój + łazienka + kuchnia + garderoba + hol + 2 sypialnie
STRYCH.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy dwustanowiskowy garaż. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest posadowiony na tej samej działce budynek gospodarczo-usługowy. Duże wrażenie robi także pieczołowicie zadbana działka z wieloma nasadzeniami kwiatów, drzew i ozdobnych krzewów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim klasycznym stylem w połączeniu z nowoczesną architekturą.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3077)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl